Sredin hokejski napovednik

Hokej

V Alpski hokejski ligi bodo hokejisti danes odigrali tekma 38. kroga.

• Ob 19h se bo začela tekma v športni dvorani Podmežakla, med hokejisti HDD SIJ Acroni Jesenice in avstrijskim moštvom ZK Zeller Eibaren iz See am See-ja. To bo lepa priložnost za maščevanja Jeseničanov za poraz z 1:0 pred štiri dnevi v Zell am See-ju.
  • Ob 19.15 pa se bo začela še tekma v hali Tivoli med hokejisti HK SŽ Olimpije in italijanskim moštvom HC Gherdeina valgardena.it.

V hokejskem mladinskem prvenstvu bodo hokejisti HK Triglava HDK in Maribora danes odigrali zaostalo tekmo 19. kroga. V ledeni dvorani Zlato polje se bo tekma začela ob 18h.

Nogomet

Nogometaši NK Triglava, ki so od nedelja na pripravah v hrvaškem Umagu, so včeraj tam odigrali tudi prijateljsko tekmo z nogometaši FK Krupa, ki so člani Premier lige Bosne in Hercegovine in so na trenutnem petem mestu dvanajstčlanske lige. Po številčnih priložnostih v prvem polčasu (Gvardjančič, Poplatnik, Bukara) in izenačenem drugem polčasu, se je srečanje končalo brez doseženega zadetka 0:0.