Triglav ugnal Aluminij in tako prekinil niz porazov

Slika: nktriglav.si

Včeraj sta se na na stadionu Stanka Mlakarja odigrala tekmo 11. kroga Triglav in Aluminij. Triglav je z golom Majcna v 81. minut z enajstih metrov zmagal z 1:0.

Začetek tekme in skozi prvi polčas igralci niso ponudili veliko dogajanja. Še največ kar je pokazal je Goran Brkić kateri je sprožil iz približno 15 metrov vendar vratar Aluminija Kovačić ni imel kaj veliko dela.

V drugem delu pa je sledila ofenziva gostov vendar vse brez pravega zaključka. V 81.

Majcen, Slika: siol.net

minuti pa je Triglav povedel potem, ko je nad Žurgo storil prekršek Kontek in Asmir Sagrković je pokazal na belo točko.

Aluminij se ni hotel predati vendar je Triglav uspešno držal žogo v svojih nogah, kar priča tudi podatek da so štirje Aluminijevi nogometaši v zadnjih 10 minutah prejeli rumen karton.

V izdihljajih tekme je Triglav poiskušal še enkrat vendar je Žurga zdel le vratnico in tako se je tekma končala z 1:0.

Triglav je še vedno brez trenerja potem, ko se je sporazumno razšel s Dejanom Dončićem vendar pa je včeraj vseeno zmagal in dosegel tretjo letošnjo zmago.