Športne novice

Nogomet

Včerajšnja tretja pripravljalna nogometna tekma kranjskih nogometašev NK Triglava v Umagu, kjer so na enotedenskih skupnih pripravah, se je z nogometaši velenjskega Rudarja, končala z rezultatom 1:1. V prvem polčasu so povedli nogometaši NK Triglav, gol je dal  David Tijanič, nogometaši NK Rudarja pa so izenačili v začetku drugega polčasa, po nadaljevanju enakovredne igre pa se rezultat ni več spreminjal. Danes čaka nogometaše NK Triglava nov izziv. Ob 15h se bodo pomerili z nogometaši NK Istra 1960.

Košarka

Sinočnja košarkarska tekma v športni dvorani Planina v Kranju, med košarkaricam Triglava in Domžal, se je končala z rezultatom 115:44 v korist košarkaric kranjskega Triglava.

Hokej

Danes bodo hokejisti v Internacionali hokejski ligi IHL odigrali tekme 23. kroga. Hokejisti kranjskega HK Triglava bodo tekmo s hokejisti KHL Zagreb na drsališču zagrebškega Velesejma začeli ob 18.30.