Nogomet : Pokal Slovenije 1.Krog

vir: pixabay

Nogomet

Nogometaši  so v torek in sredo odigrali tekme 1. kroga Pokala Slovenije. Izmed Gorenjskih ekip so v 1. krogu nastopili nogometaši NK Triglav, NK SIJ Acroni Jesenice in NK Zarica Kranj.

Le nogometašem NK Triglava pa je uspelo, da so napredovali v 2. krog, saj se tako nogometaši NK Zarice Kranj, kot NK SIJ Acroni Jesenice poslavljajo od pokalnega tekmovanja. NK Triglav je šele v podaljšku uspelo zagotoviti zmago na gostovanju v Vidmu pri Ptuju, kjer so z 2:1 in goloma Afomakwa Diksona v 21 minuti in Qendimom Hasanajem v 110 minuti premagali domače istoimensko moštvo. NK Zarica Kranj je bila  v Prevaljah s strani NK Korotan premagana s 5:1, NK SIJ Acroni Jesenice pa so na domačem igrišču bile brez možnosti in z 0:12 izgubile z ekipo NK Koper.