Včerajšnja tekma 2. kroga v prvi slovenski nogometni ligi Telekom, med nogometaši kranjskega Triglava in aktualnimi prvaki nogometaši Maribora, se je na nogometnem igrišču v športnem centru Kranja,pred 1.700 gledalci, končala z zmago aktualnih prvakov s 3:2.

Kranjčani so povedli s zadetkoma Luke Majcna v 55. in Mateja Poplatnika v 60. minuti, a je Mešanovič po enajstih minutah znižal na 2:1. Za Kranjčane pa so bile usodne zadnje štiri minute, ko je v 86. minuti izenačil Bohar na 2:2, dve minuti pred koncem pa je zmagoviti zadetek dosegel še kapetan Marcos Tavares.

Drugo včerajšnje srečanje v Velenju, med Rudarjem in Ankaranom Hrvatini, so s 3:1 dobili nogometaši Rudarja.

Danes ob 18.uri bodo srečanje na prenovljenem nogometnem igrišču ob Kamniški Bistrici začeli nogometaši Domžal in Celja, ob 20.20 pa se bo začela še tekma v Novi Gorici med nogometaši Gorice in Olimpije.