NK Triglav po dobri igri v prvem polčasu, izgubil v Kidričevem z Aluminijem

Nogomet

Nogometaši NK Aluminija iz Kidričevega in kranjskega NK Triglava so včeraj odigrali prvo tekmo 2. kroga v prvi slovenski nogometni ligi.

Tekma v Kidričevem se je končala z zmago domačih nogometašev NK Aluminija, ki so Kranjčane premagali z 2:1. Kranjčani so sicer prvi polčas dobili z 0:1, ko je v 38 minuti zadel s prekrasnim in natančnim strelom Tilen Mlakar. V drugem delu so domačini izenačili s prestrogo dosojenim kazenskim strelom, nato pa sodnik v 86. minuti ni dosodil regularen zadetek nogometašev NK Triglava. Taki darili pa so domačini izkoristili v 91. minuti in dosegli zadetek za zmago 2:1.

Danes bodo nogometaši odigrali še dve tekmi. Ob 18-tih se bo začela tekma NK CherryBox 24 Tabor Sežana – NK Celje in ob 20.15 še NK Rudar – NK Maribor.